Časté otázky

Ako si môžem zarezervovať termín a ako to funguje so zálohou a vratným depozitom?

Termín si možete zarezervovať jednoducho online alebo prípadne telefonicky. Depozit Vám bude vráteny hneď ako nám vrátite nepoškodený karavan.

Je karavan vybavený? Čo si potrebujem doniesť?

Áno, náš karavan je kompletne vybavený a zahrňa všetko potrebné. Priniesť si treba len osobné veci a jedlo :)

Aké spotrebiče sú v karavane?

Karavan je štandardne vybavený sporákom, s troma alebo štyrmi horákmi a funguje na plynovú bombu. Chladnička s mraziakom vie fungovať na plyn alebo elektickú energiu pri naštarovanom motore alebo pri pripojení na kábel v kempe. Kúrenie a ohrev teplej vody v karavanie je takisto plynové a je automaticky regulované termostatom. Stačí si len nastaviť teplotu.

Môžem s vodičským preukazom skupiny B šoférovať karavan?

Áno, celková hmotnosť karavanu nepresahuje 3500 kg. V našej požičovni musíte mať vodičský preukaz skupiny B platný minimálne 3 roky. Rovnaké podmienky platia aj pre ďalších vodičov.

Môžem si karavan prenajať ako firma?

Samozrejme, je to bez problémov. Výhodou pre Vás môže byť uplatnenie DPH. Karavan si však musí prevziať štatutár alebo ním splnomocnená osoba. Plná moc musí byť overená notárom. Šoférom potom môže byť aj iná osoba.

Akú spotrebu má karavan?

Spotreba samozreje závisí od vášho štýlu jazdy. Pri rýchlosti 90km/h - 110km/h sa dá bez problémov jazdiť so spotrebou 8-10l/100km, čo na auto s hmotnosťou 3500kg vôbec nie je veľa. Pri dynamickej a rýchlejšej jazde na diaľnici treba počítať so spotrebou 12-14l/100km. V karavane sa ale nemáte kam ponáhľať a preto aj na diaľnici odporúčame rýchlosť okolo 110km/h kedy dosiahnete veľmi priaznivú spotrebu.

Ako je to s domácimi miláčikmi?

Zvieratá sú u nás povolené po dohode a za príplatok. Niektoré zvieratká ale z hygienických dôvodov nemôžeme akceptovať.

Ako prebieha vyzdvihnutie a vrátenie vozidla?

Prebratie prebieha u nás na prevádzke alebo Vám ho vieme pristaviť priamo k Vám. Pri preberaní prebehne inštruktáž na ktorú si treba rezervovať minimálne 30 minút. Pri vrátení vozidla prebehne jeho kontrola a ak bude všetko v poriadku vratíme Vám depozit.

Môžem si spraviť výlet v karavane počas pandémie COVID-19? Ak sa sprísnia opatrenia a nebudem môcť vycestovať, vrátite mi zaplatenú zálohu?

Samozrejme, v prípade, že nebudete môcť vycestovať všetky peniaze Vám vrátime.

Hlavná sezóna

14.06.2024- 15.09.2024 (Minimálna dĺžka prenájmu 7 dní)

Od 159€/noc

overlay

Mimo sezónu

16.09.2023- 13.06.2024 (Minimálna dĺžka prenájmu 3 dni)

Od 149€/noc

overlay